statystyki szczegółowe

Aktualności

Sokół Jerzmanowa vs. ZAWISZA Serby

• autor: Zawisza-Serby, 2013-11-11 10:52

W końcu po przełamaniu złej passy bez zwycięstwa, nadeszła pora wygranej. Najciekawiej było pod koniec spotkania gdzie między kibicami i piłkarzami Zawiszy a piłkarzami Sokoła doszło sprzeczek. Więcej w rozwinięciu.

Już na początku spotkania mecz ułożył się dla Zawiszy, szybka kontra podanie Dawida do wychodzącego na czystą pozycję Andrzeja dało wynik 0:1. Niedługo później kolejną bramkę dołożył Kornel pięknym uderzeniem z dystansu, była to jego bramka życia :D Do przerwy przeważał Zawisza, brak groźnych akcji ze strony rywala. Do gwizdka wynik nie uległ zmianie. Po przerwie nie wyglądało by gra rywali uległa zmianie, lecz pomyłka obrońców i bramkarza, przyczyniła się do straconej bramki :/ Coraz częstsze ataki, bardziej agresywna gra ,cofnęła naszych na swoją połowę. Lecz po krzykach trenera powrócili do swojego stylu co przyczyniło się kolejną bramką, tym razem strzelił Marcin "Cinek". Gra do końca spotkania toczyła się w bardzo szybkim tempie. W końcówce spotkania znów po błędach swoich, było 2:3. Końcówka była najciekawsza, gdy gospodarze chcieli doprowadzić do remisu a goście ich kontrowali :D Podczas jednej z nieudanej akcji, rywal bez gwizdka zaatakował w brutalny sposób Kamila, w tym samym momencie do akcji wkroczyli kibice a co za tym idzie wsparli ich piłkarze, za co WIELKIE dzięki !!! Niekorzystnie po tej sytuacji wyszli gospodarze, po kwestionowaniu decyzji sędziego, bramkarz zobaczył czerwoną kartkę. Mecz zakończył się 2:3 i punkty zostały w komplecie wywiezione z Jerzmanowej. Po meczu piłkarze Sokoła nie pogodzili się z decyzjami sędziów, doszło do lekkich przepychanek :D za co kolejny zawodnik dostał czerwoną kartkę. Podczas tego wyjazdu za swoimi kibicami ruszyła 6 osobowa grupa fanatyków :D ( jednym autem i motorem :P)